Działka rolna Łętownia
Łętownia, małopolskie
- 115 000 zł
- 2 600 m²
- 44,23 zł/m²
Iwona Sadło
Skontaktuj się
Działka rolna Łętownia
Łętownia, małopolskie
zaktualizowane:
27 kwietnia 2026
Działka rolna Łętownia
Zaktualizowane: 27 kwietnia 2026
115 000 zł 2 600 m² 44,23 zł/m²
- Typ oferty: działka na sprzedaż
- Cena: 115 000 zł (44,23 zł/m²)
- Forma własności: własność
- Działka: rolna, 2 600 m²
- kształt: nieregularny; teren płaski
- dojazd drogą asfaltową, działka nieogrodzona
- określone warunki zabudowy
- Media: prąd, woda miejska / wodociąg
- Źródło: biuro nieruchomości: Krasz Nieruchomości, zaktualizowane: 27.04.2026
- numer ogłoszenia: 17/16082/OGS
Oferta na wyłączność – nie szukaj dalej
Lokalizacja
- Adres: Łętownia, Jordanów, suski, małopolskie
- Otoczenie: las
Opis nieruchomości
Na sprzedaż działka rolna o powierzchni 26 arów w Łętowni gmina Jordanów.
Nieruchomość ma bezpośredni dostęp do asfaltowej drogi gminnej, co zapewnia wygodny dojazd przez cały rok.
W najbliższym czasie planowane jest doprowadzenie przyłącza energetycznego do działki (linia ziemna).
To piękne miejsce na odpoczynek poza miastem sprawdzi się jako baza na weekendowe wyjazdy, z możliwością ustawienia przyczepy kempingowej lub domku mobilnego. (...)